تعداد اعضا سندیکا 189 عضو

مدیرعامل مجتمع صنایع شیلاتی بریس عنوان کرد: شش ماه حبس تعزیری و جزای نقدی نتیجه هجمه به صنایع غذایی

آرش عسگری گفت: شاید طرح دعوى در دادگاه حقوقی درس عبرتی برای دیگر افراد متخلف شود تا دیگر شاهد این چنین تخلفاتی علیه هیچ واحد تولیدکننده‌ای در کشورمان نباشیم.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، مدیرعامل مجتمع صنایع شیلاتی بریس بیان کرد: هماهنگونه که مستحضرید حدود یک سال پیش فیلمی سراسر کذب در فضای مجازی دال بر وجود پنبه در کنسرو ماهی پخش شد که متاسفانه تاثیر بسیار منفی و گسترده ای در ذهن مخاطبین و مصرف کنندگان محترم داشت.

عسگری افزود: با توجه به اینکه فیلم اولیه متاسفانه مشخصا یکی از برندهای مجموعه تولیدی بریس را نشان داده بود که ایجاد رکود، برگشت محصولات فروش رفته، شکایات متعدد از مشتریان در سراسر کشور، توقف کامل تولید این محصول و بیکاری تعدادی از پرسنل این واحد تولیدی را در پى داشت؛ ناگزیر جهت دفاع از حقوق خود و همچنین صنعت کنسرو آبزیان در کشور که یکی از سالمترین و مهمترین صنایع تولیدی غذایی کشور می‌باشد، پیگیری های خود را با هماهنگی و پشتیبانی سندیکای صنایع کنسرو ایران شروع کرده و اقدام به شکایت علیه فرد متخلف نمودیم.

وی خاطر نشان شد: در آخر طبق دادنامه تجدید نظر پیوستی محکوم به شش ماه حبس تعزیری و جزای نقدی با یکسال تعلیق در اجرای حکم گردید که در شرح دادنامه مشخص می‌باشد.

مدیرعامل مجتمع صنایع شیلاتی بریس گفت: با اینحال با طرح دعوى در دادگاه حقوقی، شکایات این شرکت ادامه خواهد داشت تا از یک سو بتوانیم با جبران خسارت توسط مجرم، به بخشى از حق واقعی خود دست پیدا کنیم و از سوى دیگر، شاید درس عبرتی برای دیگر افراد متخلف شود تا دیگر شاهد این چنین تخلفاتی علیه هیچ واحد تولیدکننده‌ای در کشورمان نباشیم.

آرش عسگری در پایان بیان کرد: از زحمات جناب آقای مهندس میررضوی و جناب آقای مهندس بختیاری و دیگر همکاران در سندیکاى صنایع کنسرو ایران کمال تشکر و قدردانی را دارم.

سرویس خبری: صنعت غذا

Translate »