تعداد اعضا سندیکا 189 عضو

طرح تخفیف ویژه عید تا عید کنسرو ماهی

طرح تخفیف ویژه عید تا عید کنسرو ماهی

فروش کنسرو ماهی با حداقل 15 درصد تخفیف

دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران اعلام کرد: با اجرای طرح «تخفیف ویژه عید تا عید» قیمت کنسرو ماهی از میلاد امام زمان تا عید فطر با حداقل ۱۵ درصد تخفیف به فروش می رسد.

 

سید محمد میررضوی دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، گفت: با توجه به در پیش رو بودن عید نوروز و همزمانی آن با ماه رمضان، تولید کنندگان کنسرو ماهی در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایفای نقش رسالت اجتماعی خود، طرح تخفیف ویژه فروش کنسرو ماهی را در بازه زمانی میلاد امام زمان تا عید فطر، در دستور کار قرار داده اند.

وی افزود: از آنجا که دولت مردمی و خدمتگزار به منظور حمایت از مردم، در عرضه کالاهای اساسی مانند روغن، تخفیفاتی را اعمال نموده است؛ واحدهای تولید کننده کنسرو ماهی عضو سندیکای صنایع کنسرو ایران در راستای سیاست های حمایتی دولت، محصولات خود را در مراکز عرضه مستقیم مانند میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، دست کم با ۱۵ درصد تخفیف عرضه می کنند.
میررضوی ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح ویژه، در آستانه سال نو، به مردم کمک کند تا پروتئین مورد نیازخود را از طریق تهیه کنسرو ماهی به عنوان یک محصول سالم و مقوی و مغذی تأمین نمایند.

کد خبر362؛ سوسن نعمتی زاد

Translate »